Forbes підтвердив наміри повернення в Україну

logo


Американська компанія Forbes Media планує знову вивести журнал Forbes на український ринок після довготривалої судової тяганини проти UMH Group, яка завершилася 31 травня.

Forbes підтвердив наміри повернення в Україну
Forbes підтвердив наміри повернення в Україну

«Детектор медіа» звернувся до компанії із запитом щодо її планів, і Forbes Media через українське агентство be-it підтвердила, що видання може знов з’явитися в Україні.

«Ми продовжуємо вести переговори з потенційними ліцензіатами в Україні, які втілять у життя наші фірмові журналістику, маркетинг та події, – цитує агентство be-it Тома Вольфа, старшого радника з міжнародних справ Forbes Media. – Ми раді, що Апеляційний суд міста Києва підтримав міжнародне арбітражне рішення, яке захищає нашу торговельну марку в регіоні».

Однак у Forbes поки що не відповідають на питання, з якими ліцензіатами ведуться переговори та коли потрібно очікувати повернення.

Нагадаємо, Апеляційний суд міста Києва 31 травня виніс рішення, що Forbes Media LLC правомірно розірвав угоду з UMH Group щодо випуску журналу в Україні. Відтак UMH Group і пов’язаним з ним структурам заборонили використовувати торговельну марку Forbes і вести будь-яку діяльність, пов’язану з цим брендом.

Раніше UMH Group програв ще три суди против Forbes Media.

Останній номер українського Forbes вийшов у січні 2017 року, а сайт припинив оновлення місяцем пізніше. У березні звільнився головред видання та частина команди. Журнал видавався з березня 2011 року.

Читайте також