Фонд держмайна очолив Дмитро Сенниченко: що про нього відомо

logo


Верховна Рада призначила Сенниченка Дмитра Володимировича головою Фонду держмайна України (ФДМУ).

«За» проголосували 238 народних депутатів.

Дмитро Сенниченко розповів, чим займатиметься на посаді голови ФДМУ.

«Моє завдання зробити так, щоб в Україні залишилися тільки ті підприємства, які будуть працювати ефективно. Якби була можливість, я б показав слайд, що показує кількість державних підприємств, 3600 в Україні. А далі йдуть Польща, Угорщина, Чехія, Латвія, Литва й інші країни, які пройшли цей шлях і позбулися активів, які не є стратегічними для держави», — сказав Сенниченко.

Він розповів, що отримав від уряду завдання «реалізувати політику, політику буде спрямовано на залучення прямих інвестицій і компетентних інвесторів».

За словами Сенниченка, його першочергове завдання — не передача якомога більшої суми до держбюджету, а залучення інвесторів, а також боротьба з корупцією.

У 2000-2001 роках працював у Службі Прем’єр-міністра України на посаді міжнародного секретаря — був, зокрема, відповідальний за розбудову та підтримку міжнародних зв’язків, співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями та інвесторами. Заступник Директора від України в Чорноморському Банку Торгівлі та Розвитку (ЧБТР).

У 2004 — 2006 рр. — керівник Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

2006 — 2010 рр. — CEO Британської девелоперської компанії Parkridge Holdings в Україні, що спеціалізується на інвестиціях у нерухомість та інфраструктуру. Компанія Parkridge у 2007-2008 роках визнана Europa Property та Financial Times кращою девелоперською компанією у Центральній та Східній Європі.

З 2013 по 2016 рр. — керуючий директор Jones Lang LaSalle в Україні, Директор з розвитку бізнесу в СНД. Під керівництвом Дмитра Сенниченка у 2013 році компанія також визнана кращою інвестиційно-консалтинговою компанією в Україні на Ukrainian Property Awards.

У 2016-18 рр. Д. В. Сенниченко перебуває на посаді Директора з управління нерухомим майном та інфраструктурою в «Укрпошті», де також здійснював корпоратизацію та реформу державного підприємства[3]. Зокрема, Укрпошта під його керівництвом першою серед державних підприємств запровадила процедуру передачі в оренду нерухомого майна через Prozorro.sale.

Дмитро Сенниченко виконував функції незалежного члена наглядових рад підприємств з іноземними інвестиціями в Україні, включаючи компанії із залученням інвестицій ЄБРР в акціонерний капітал; незалежний член наглядової ради Prozorro; обіймав посади віце-президента Комітету інфраструктури та нерухомості Американської торгівельної палати (ACC), члена Правління Українського клубу нерухомості, члена Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Раніше на засіданні Кабінету Міністрів України уряд призначив 11 нових заступників своїм міністрам.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.