Фактчек DW: Чи свідчить прихід IKEA в Україну про покращення інвестиційного клімату? (відео)

logo


Прихід IKEA українська влада пов’язує з поліпшенням інвестиційного клімату в державі. Чи дійсно це так — з’ясовувала DW.

Президент Петро Порошенко вважає, що фірмовий меблевий магазин у торговому центрі вирішили нарешті відкрити, «коли IKEA знайшла надійних партнерів за сприяння держави, констатуючи покращення інвестиційного клімату». DW перевірила, чи дійсно в Україні покращився інвестиційний клімат?

Перший магазин в Україні шведська компанія планує відкрити у Києві наступного року. Утім, лунає критика щодо зведення торговельного центру, в якому планують розмістити магазин. (12.09.2018)  

В Україні знову розгорнулася дискусія про прихід великих західних брендів на місцевий ринок. Та сигнали з боку компаній поки переконують не до кінця. І причина ховається не лише в ризиках українського ринку. (31.05.2017)  

Засновник легендарної фірми, яка стверджує, що принципово не дає хабарів, таки не дожив до відкриття філії IKEA в Україні. Він помер 27 січня на 91 році життя. Про меблеву імперію Інгвара Кампрада — у нашій фотогалерії. (29.01.2018)