Екстремальні погодні умови в Україні: обмежено рух транспорту у низці областей – мапа

logo


Укравтодор

Наразі обмеження стосується Хмельниччини та Волині

У четвер, 8 грудня, через несприятливі погодні умови обмежено рух транспорту на автодорогах загального користування на Волині. Відповідне обмеження діє від сьогодні з 9:00. Про це попереджає прес-служба «Укравтодору».

«У зв’язку з  екстремальними погодними умовами — утворенням сильної ожеледиці на дорожньому покритті в результаті дощу та мінусовій температурі, було прийнято рішення закрити рух транспорту у межах Волинської області до повної ліквідації негоди», — йдеться у повідомленні.

Крім того, склалась складна ситуація склалась на дорогах державного та мiсцевого значення на Хмельниччині. (Бiлогiрський, Славутський, Iзяславський, Полонський, Теофiпольский, Шепетiвський, Старокостянтинiвський райони).

Через це буде введене обмеження руху великоваговиків у зазначених районах.

«При випаданнi дощу, при мiнусових температурах повiтря в iнших регонах областi буде введене обмеження руху вказаних категорiй автотранспорту по всiй мережi автодорiг загального користування областi», — додали в прес-службі.

Водіїв закликали бути уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватися ПДР, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. 

Наразі на дорогах України працює 289 одиниць техніки та 178 дорожників. Небезпека зберігається у наступних регіонах:

Нагадаємо, рятувальники прогнозують налипання мокрого снігу у західних, центральних та північних областях.