Експерти повідомили, коли відновиться туристична галузь

Автор: Александра Волохова| 24 Листопада 2020 року — 8:01

У світовому туризмі склалася ситуація, яка змушує експертів підраховувати збитки. Пандемія внесла свої корективи та показала, якими крихкими можуть бути будь-які успіхи в будь-якій галузі. За різними оцінками, після карантину, на який закривалися країни, туризм відновиться не раніше третього кварталу 2021 року. Більш оптимістичні прогнози говорять про відновлення до 2022 року.

Головною перешкодою для розвитку галузі стали обмеження на поїздки по світу. Тим часом заходи, прийняті багатьма країнами, за оцінками експертів привели до посередніх результатів — вірус стримувався на низькому рівні, тобто заходи не викликали довіри у людей.

Тим часом економічні прогнози такі: світовий туризм повернеться до докризових показників лише у 2023 році.

Раніше повідомлялося, що Україна і Туреччина будуть спільно розвивати туризм. Українська та турецька сторони домовилися про спільне просування на міжнародних платформах і взаємних інвестиціях для обох країн, створення «загального туристичного пакету», співробітництво між неурядовими організаціями та підприємствами, застосування міжнародних стандартів якості на туристичних курортах, просуванні чотирисезонних комплексів відпочинку та оздоровлення, співробітництво у сфері конференц-індустрії й бізнес-туризму.

Також ми писали, що через пандемію половина робочих місць у сфері туризму виявилася під загрозою.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!