Експерт: Росія хоче знищити Маріупольський і Бердянський порти

logo


Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика, індустрія

Російські військові кораблі затримують і оглядають судна, що прямують в Маріупольський і Бердянський порти. На думку експертів, це може привести до «вимирання» в Азовському морі цивільного мореплавства. Російські військові оглядають іноземні торгові судна, які прямують в порти Маріуполя і Бердянська, а, значить — перешкоджають української міжнародної торгівлі.

8397_1528113912_mariupol.jpg (104.52 Kb)

На думку експерта Майдану закордонних справ Андрія Клименка, це спрямовано, звичайно, на одне — на те, щоб двома цими перевірочними фільтрами, один фільтр в Керченській протоці, де приблизно з 30 квітня йдуть перевірки всіх судів, а другий фільтр — на шляху до Маріуполя і Бердянськ зробити так, щоб судновласники перестали відправляти свої судна до бердянського і маріупольський порти.

Після затримання українськими прикордонниками кримського судна «Норд» 25 березня за порушення порядку виїзду з тимчасово окупованої території, російська сторона приготувала удар, запевняють судновласники. Головна мета Москви — позбавити Україну виходу до Азовського моря, якщо не військовою силою, то економічним тиском залишити Маріуполь без торгових суден.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: