ЄБРР погодив кредит для Львова на будівництво сміттєпереробного заводу

logo


Сьогодні, 1-го червня, в столиці України керівництво Львова та ЄБРР підписали кредитну угоду на 35 мільйонів євро для будівництва в місті Лева сміттєпереробного заводу.

Про це повідомляє 032.ua з посиланням на видання «Укрінформ». 

Так, 25 мільйонів євро з виділеної суми місто отримає на вигідних умовах терміном на 13 років, а ще 10 мільйонів євро — грантові кошти, які не потрібно повертати. 

За кредитні гроші у Львові хочуть збудувати сміттєпереробний завод, а також провести рекультивацію сумнозвісного Грибовицького сміттєзвалища.

Нагадаємо, що в травні минулого року фахівці французької компанії “Egis”, які готують для Львова комплексне дослідження та стратегію у сфері поводження з відходами, запропонували будувати сміттєпереробний завод на території ТЕЦ-2, яка розташована на вулиці Пластовій, поруч із очисними спорудами “Львівводоканалу”. На майбутньому сміттєпереробному заводі у Львові планують використовувати технологію механіко-біологічної переробки ТПВ, а сам об’єкт зможе переробляти 240 тисяч тон в рік.

Щодо рекультивації сміттєзвалища у Великих Грибовичах, то  станом на сьогодні проект рекультивації вже готовий, однак досі тривають громадські слухання з мешканцями навколишніх сил поблизу сміттєвого полігону.  

Читайте також на нашому сайті: 

Концерти червня у Львові: 10 музичних виступів місяця.