Drive Ukraine 2030: це ефективна транспортна система для України, – Йоханнес Бауер

logo


Нова Національна транспортна стратегія України Drive Ukraine 2030 стане тим планом, реалізація якого дозволить створити ефективну транспорту систему, що задовольнятиме потреби громадян України.

Таку думку висловив Перший радник і керівник операційного відділу Представництва ЄС в Україні Йоханнес Бауер під час громадського обговорення проекту Плану дій на виконання Національної транспортної стратегії на період 2019-2021 рр., що відбулося у Міністерстві інфраструктури України.

«Європейський Союз допомагає Україні імплементувати Угоду про асоціацію … що означає реформування різних секторів транспортної галузі, а також покращення інфраструктури для між Україною та ЄС та кращого сполучення та полегшення зв’язків між бізнес-секторами. Для цього і потрібна транспортна стратегія та План дій з її реалізації … ці документи стануть базисом для нових інфраструктурних проектів і розвитку автомобільних, залізничних, авіа та морських перевезень між Україною та ЄС», – наголосив він.

Громадське обговорення під головуванням заступника Міністра інфраструктури Віктора Довганя та за участю представників різних міністерств і відомств, представників бізнесу та наукових кіл відбулося 6 грудня у приміщенні Міністерства інфраструктури. Головною метою заходу стало обговорення спільних зусиль урядовців, представників бізнесу та науковців щодо підвищення ефективності реалізації Національної транспортної стратегії України протягом найближчих трьох років у тісній співпраці з європейськими партнерами.

У заході, організованому за сприяння Європейської Бізнес Асоціації, Державного університету інфраструктури та технологій, взяли участь представники бізнесу та науково-дослідницької сфери, представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства освіти і науки, Міністерства аграрної політики, Міністерства фінансів.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook