ДПЗКУ вже експортувала 17 тис. тонн борошна і висівок

logo


ДПЗКУ утримує високі позиції з експорту борошномельної продукції. Так, за перші чотири місяці 2017/2018 маркетингового року на зовнішні ринки було поставлено близько 17 тис. тонн борошна та висівок.

ДПЗКУ вже отримала 17 заявок на форвардні закупівлі озимих
ДПЗКУ інвестувала у модернізацію виробничих потужностей понад 100 мільйонів

 Про це повідомив в.о. голови правління Дмитро Гавриш.

«З початку цього маркетингового року на зовнішні ринки держкорпорацією було відвантажено 9,5 тис. тонн пшеничного борошна та 7,2 тис. тонн гранульованих висівок. Загалом було експортовано 16,7 тис. тонн борошномельної продукції», — зазначив Дмитро Гавриш.

За словами очільника корпорації, ДПЗКУ постійно працює над розширенням географії поставок та наразі відвантажує борошно до Анголи, Китаю, ОАЕ, Саудівської Аравії, Сомалі. Основними ж споживачами гранульованих висівок залишаються Туреччина, Єгипет і Марокко.

«Сьогодні ми робимо все для того, щоб ефективно використовувати можливості наших переробних підприємств. ДПЗКУ має намір і далі розвивати свій експортний потенціал. Наша мета — відновити лідерство з експорту борошномельної продукції», — зауважив Дмитро Гавриш.

Нагадаємо, за липень-жовтень поточного маркетингового року на внутрішній ринок  держкорпорацією було реалізовано 24,4 тис. тонн продукції переробки, що майже в 2 рази перевищує аналогічний показник у попередньому сезоні.