ДП «Завод 410 ГА» і американська Rockwell Collins планують налагодити співпрацю у сфері модернізації авіатехніки

logo


ДП "Завод 410 ГА" і американська Rockwell Collins планують налагодити співпрацю у сфері модернізації авіатехніки

ДП «Завод 410 ГА» (Київ), що входить до складу держконцерну «Укроборонпром», і американська Rockwell Collins намір співпрацювати в галузі модернізації авіатехніки.

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», відповідний меморандум про співпрацю підписано сторонами під час міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2017», що проходить 10-13 жовтня в Києві.

Як зазначив з підсумком підписання документа гендиректор ДП «Завод 410 ГА» Віктор Ганькевич, програма співпраці з Rockwell Collins відкриває для українського авіаремзаводу нові ринкові можливості: крім установки сучасного бортового авіаобладнання під час проведення модернізації авіатехніки, підприємство також планує стати регіональним дилером Rockwell Collins і самостійно виконувати гарантійний ремонт обладнання.

Згідно з домовленістю з американським партнером, фахівці ДП «Завод 410 ГА» пройдуть відповідне навчання, повідомив він.

ДП «410 Завод ГА» — єдине в Україні підприємство, яке спеціалізується на капітальному ремонті літаків «Антонов» і авіадвигунів Д-36. З червня 2015 року з рішенням уряду входить до складу «Укроборонпрому». У липні 2015 року підприємство отримало сертифікат НАТО на відповідність проведених послуг стандартам альянсу.

Rockwell Collins Inc. — відомий у світі американський виробник авіаційної електроніки. З вересня 2017 року входить до складу інжинірингового концерну United Technologies Corp. (UTC).

Читайте также: