Дочекались покращень: в Криму через відкриття мосту злетіли ціни

logo


Дочекались покращень: в Криму через відкриття мосту злетіли ціни В Криму підняли ціни на оренду житла після відкриття мосту. Фото: Недвижимость Крыма

В окупованому Криму вартість довгострокової оренди квартир зросла майже на 10% в порівнянні з торішнім показником.

«Покращення» пов’язують з відкриттям автодорожньої частини Керченського моста, повідомив російський портал «Мир квартир».

«До початку сезону-2017 більшість міст і селищ Криму підійшли з негативним приростом, то на початок червня цього року курорти півострова продемонстрували позитивну динаміку. Ставки тільки починають збільшуватися, і в липні-серпні вони досягнуть піку, збільшившись на 60-70% від нинішнього рівня», — зазначив генеральний директор порталу Павло Луценко.

На сайті зазначили, що до початку курортного сезону середня ставка оренди квартири по всьому узбережжю півострова склала 21 495 рублів (10,5 тис.грн) на місяць — на 9,8% більше минулорічного. «Найдорожча оренда — в Ялті і прилеглої до неї Масандрі. Місячне проживання в окремій квартирі в цій частині Південного берега Криму обійдеться в середньому в 32 тисячі рублів (16 тис.грн). На третьому і четвертому місцях, за даними порталу, розташувалися Севастополь і Сімферополь з показниками 28,2 і 25,5 тисячі рублів (14,1 та 12 тис. грн) відповідно», — зазначається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В окупантів з’явились проблеми з перельотами в Крим

Найдешевша оренда житла серед кримських курортів — передгірний Бахчисарай зі ставкою 7,2 тисячі рублів (3,1 тис. грн) на місяць. Євпаторія — в середині рейтингу — 14,3 тисячі рублів (7,1 тис грн).

×