До управління наглядовою радою «Київстару» прийшов фіндиректор VEON

logo


Загальні збори акціонерів АТ «Київстар» прийняли рішення про призначення на посаду голови наглядової ради компанії фінансового директора групи VEON Тронда Едегорда Вестлі, повідомив Інтерфакс-Україна з посиланням на дані в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Вестлі з 2010 по 2016 рік обіймав посаду головного фінансового директора A.P. Moller-Maersk (Данія); з 2014 по 2016 рік – посаду члена наглядової ради VEON Ltd., зокрема, голови комітету з аудиту VEON Ltd; з жовтня 2017 року і дотепер є головним фінансовим директором групи VEON.

З 2005 по 2009 він працював головним фінансовим директором компанії Telenor.Окрім того, Вестлі входив до наглядової ради VimpelCom Ltd. і виступав головою комітету з аудиту і ризиків компанії з 2014 по 2016 рік.

Раніше, з вересня 2016 року, посаду голови наглядової ради «Київстар» займав Ендрю Девіс. Проте в червні компанія змінила і голову, і склад наглядової ради.

VEON (раніше – VimpelCom Ltd.) є акціонером «Київстар».  Компанія розташована в Амстердамі та є одним з найбільших провайдерів телекомунікаційних  послуг у світі.

Нагадаємо, 14 червня були проведені загальні збори акціонерів «Київстар», де було знято повноваження голови з Девіса, звільнено інших членів наглядової ради та обрано нових: Жаклін Терезe Симмондс та Мурат Кіркгьоз.

Нагадаємо, разом з іншими великими інтернет-операторами «Київстар» запустив 4G у діапазоні 1800 МГц вчора, 1 липня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті