До України прилетів літак лоукостера Ryanair

logo


На борту судна – керівники авіакомпанії.

В Україні приземлився літак Boeing 737-800 ірландської авіакомпанії Ryanair. Це сталося в міжнародному аеропорту «Бориспіль» увечері 21 лютого.

Про це ТСН.ua повідомили джерела.

На борту літака – представники керівництва авіакомпанії. Загалом – до п’яти осіб разом з екіпажем. Це не комерційний рейс. Вони прилетіли на завтрашню зустріч із міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. У Києві відбудуться фінальні переговори щодо початку роботи лоукостера в Україні. Зокрема, йдеться про початок польотів до аеропортів «Бориспіль» та «Львів».

літак Ryanair у "Борисполі"_2ТСН.ua

Раніше повідомлялося, що польоти до Львова вже узгодили. А ось із «Борисполем» є питання. Керівництво аеропорту та міністерство узгодило з компанією ключові показники, але щоб Ryanair зайшов до України, Кабмін має узгодити фінансовий план аеропорту, який був поданий на розгляд уряду в грудні минулого року.

Це вже другий приліт літака Ryanair до Києва. У березні 2017-го повітряне судно приземлялося в «Жулянах» – коли сторони оголошували про початок польотів до України. Проте через чимало неузгодженостей Ryanair відмовився від ідеї, а потім його таки вмовили.

Марія Жартовська

ВідеоУкраїнські урядовці піддалися на метод контрольованого скандалу від «Ryanair»