До приватизації в Україні готують 116 ліквідованих об’єктів

logo


приватизація

КИЇВ. 14 липня. УНН. Законопроектом №4536 «Про внесення змін до Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» щодо деяких об’єктів сільськогосподарської та транспортної галузей» пропонується приватизувати 391 об’єкт, з яких 116 – ліквідовані. Про це йдеться у пояснюваній записці до проекту, передає УНН.

«Законопроектом пропонується виключити 391 об’єкт сільськогосподарської та транспортної галузей (374 підприємства сільськогосподарської галузі, зокрема, спиртової галузі, хлібопродуктів та підприємства (Укрфітотерапії), з яких 116 об’єктів ліквідовано (припинено) та 78 – реорганізовано, 180 – не відповідають критеріям визначеним статтею 5 Закону України “Про приватизацію державного майна”.

Також, пропонується виключити — 17 об’єктів транспортної галузі,» — сказано в тексті пояснювальної записки до законопроекту.

Як повідомляв УНН, ДП «Артемсіль», а також ДП «Укрспирт» планують приватизувати до кінця поточного року.

При цьому, колектив ДП «Артемсіль» висловився проти приватизації підприємства, а також про наміри стати орендаторами виробничих потужностей заводу. 

Читайте также: