До порту Херсона зайшло судно російської компанії, яка під санкціями РНБО

logo


КИЇВ. 10 серпня. УНН. Сьогодні до Херсонського морського торговельного порту зайшло судно Mekhanik Pogodin, яке належить російській компанії, що перебуває у списку санкцій Ради національної безпеки і оборони України. Про це написав на своїй сторінці у Facebook постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін, передає УНН.

«Співробітниками ГУ СБУ в АРК наразі виявлено та задокументовано судно Mekhanik Pogodin IMO 9598397 під прапором РФ, що перебуває у володінні російської компанії, яка, у свою чергу, є в санкційному списку РНБО України. Судно сьогодні зайшло в Херсонський морський торговельний порт. Упевнений, що вийде з цього порту воно не скоро. Упевнений також що на цей раз справу нікому розвалити не вдасться», — розповів він.

Однак, Б.Бабін, відповідаючи на запитання дописувача у Facebook про те, чи наразі є рішення українського суду про арешт цього судна, він сказав: «Рішення поки немає, але до нього ніхто нікуди не дінеться».

Як повідомляв УНН, 25 березня у частині українських вод Азовського моря корабель морської охорони Держприкордонслужби затримав риболовецьке судно-порушника “Норд” під прапором РФ.

Капітан судна “Норд” і члени суднокоманди надали для перевірки недійсні суднові (вантажні) та паспортні документи, видані органами на тимчасово окупованій території, діяльність яких є незаконною. Наразі на судно “Норд” накладено арешт. Капітану судом було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення 35 тис. 240 грн застави. 10 квітня капітана було випущено з-під варти під заставу.

Читайте также: