Директор «Нафтогазу» розповів, за що вони отримали мільйонні премії

logo


Директор з розвитку бізнесу НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко запевнив, що їхня компанія заробила багато грошей для України, зокрема вони виграли 4,6 мільярда доларів у транзитній справі.

Про це він розповів у прямому ефірі 24 каналу.

Читайте також: «Нафтогаз України» виплачує менеджерам мільйонні премії

За його словами, команда «Нафтогазу» сумлінно працювала над арбітражним проектом протягом 4 років, і вони змогли заробити багато грошей для компанії та України загалом. «Тільки по транзитній справі ми виграли 4,6 мільярда доларів у Газпрому. Внаслідок цього нам не довелося сплачувати за відповідні обсяги газу», – заявив Вітренко.

Ми дізналися, що ми отримуємо ці премію як бонус за значний фінансовий результат. Це відбулося тоді, коли була проведена корпоративна реформа «Нафтогазу» і була призначена наглядова рада, яка і поставила питання про перехід на прозорі методи винагороди працівників і керівників компанії, – відповів директор «Нафтогазу».

«Ми не хочемо приховувати, що ми отримували премії ще раніше, коли вони виплачувалися після прямого фінансового результату тим людям, які впливали на це», – наголосив Вітренко. І додав: «Наглядова рада застосовувала різні підходи для визначення цієї премії, аналізувалися стандарти, практики світових компаній і конкретний склад команди».

Ми отримали лише 1% премій від суми, яку виграли в Стокгольмі для України. Я вважаю, що ми створюємо нормальну компанію, яка працює за всіма стандартами цивілізованих компаній у світі,– сказав директор «Нафтогазу».

Як повідомив Юрій Вітренко, процес розглядання вручення премій був довгим, а розпочався він ще у 2015 році.

Народна депутатка Вікторія Войціцька розповіла, як відреагували люди на новину про те, що «Нафтогаз» отримає такі мільйонні премії».

Люди цього не розуміють, і вони вважають, що це аморально. Навіть прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що це перебір, а він відповідає за управління цієї компанії,– зазначила вона.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв та комерційний директор Юрій Вітренко отримали на двох 13,9 мільйона доларів з 37 мільйонів доларів премії, передбаченої правлінню НАК за перемогу в Стокгольмському арбітражі.