ДФС розкриває суми доходів і сплачених податків за останні три роки

logo


Як повідомляє прес-служба ДФС, платники податків можуть отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків з електронних сервісів ДФС.

ДФС звертає увагу, що відомості про суми отриманих доходів і суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні 3 роки (поквартально). Інформація про доходи за останній звітний період надається через 50 днів після його закінчення.

Відомості з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків надаються відповідно до Податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), які щоквартально подаються податковими агентами до територіальних органів ДФС та відповідно до поданих фізичними особами, фізичними особами — підприємцями або фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність, податкових декларацій.

Принагідно нагадаємо, що знайти всі форми та бланки, необхідні для подання звітності, можна в модулі «Форми та бланки». Для того щоб ознайомитися з можливостями та наповненням ІПС «ЛІГА:ЗАКОН» детальніше, скористайтеся тестом. Подати звітність до ДФС онлайн можна за допомогою комплексного сервісу для компаній усіх форм власності Liga:REPORT.