Держрезерв у 2018 році планує вийти на рекордні показники поповнення запасів

logo


18 червня 2018, 07:03 Новини Черкас та Черкаської області / Черкаські новини

Державне агентство резерву України в 2018 році має намір збільшити обсяги закупівлі матеріальних цінностей для поповнення і освіження запасів на 88% — до 980 млн грн.

Поповнення запасів

Такі закупівлі заплановано здійснити за рахунок власних ресурсів — без фінансування із загального фонду державного бюджету. Номенклатура матеріальних цінностей містить 33 найменування, зокрема нафтопродукти, продовольчу і промислові групи.

«Поточний рік повинен стати рекордним для Держрезерву в частині поповнення запасів. Розпорядником держрезерву є Кабмін, як і в інших країнах-сусідах. Ось чому необхідно перепідпорядкувати Держрезерв Кабміну і прибрати зайву ланку – Мінекономрозвитку, — підкреслив Вадим Мосійчук. —  Бажання Мінекономрозвитку контролювати такі закупівлі є однією з причин тиску, який чинять на агентство».

До слова, у 2017 році Держрезервом було здійснено закладку матеріальних цінностей на суму понад 520 млн. грн.,  а  у 2018 році орієнтовно планується витратити 980 млн. грн., в той час, як у 2014 році ця цифра дорівнювала лише 10 млн. грн.

Про це повідомляє прес-служба Держагентства резерву України.

реклама

Додати коментар