Державна служба статистики України опублікувала дані за обсягами та темпами будівництва за 2018 рік

logo


У перші дев’ять місяців поточного року в Українi здали в експлуатацію 5231 тисячу квадратних метрів загальної площі житла.

Такі цифри надала Державна служба статистики України.

Про це повідомили на сайті «24 каналу».

Однак у цьому році кількість введеного в експлуатацію житла була помітно менше, ніж в попередньому. Зате серед регіонів з’явився новий лідер в області будівництва, який може скласти конкуренцію навіть Києву.

Мова йде про Львівську область, в якій в цьому році здали в експлуатацію 595,3 тисячі квадратних метрів. Показник виявився дійсно високим — наприклад, у столиці він лише трохи більше — 616,2 тисячі квадратних метрів.

Лідируючу позицію за традицією посіла Київська область, в якій за неповний 2018 рік завершили роботу над 976,1 тисячами квадратних метрів житла.

Несподіваним лідером стала і Херсонська область. Але вже за темпами готовності приміщень з показником в 200,6%.

На таку статистику користувачі соціальних мереж відреагували досить холодно і навіть місцями негативно:

«Радійте циферкам, громадяни, бо більше нічому», «Житло — це добре, але де на нього гроші брати з нашими зарплатами?», «Люди з країни тікають, а для когось будинки будуються…».

Нагадаємо, раніше Мінфін підготував зміни, які торкнуться зарплат, пенсій та цін. Основні положення головного кошторису країни.

Як повідомляв портал «Знай.uа», українцям пообіцяли безкоштовну «газову» послугу: що про це відомо. Верховний суд роз’яснив, хто зобов’язаний ставити лічильники для населення.

Також «Знай.uа» писав про те, що продукти в Україні почнуть маркувати по-новому: основні зміни. Невже нас перестануть дурити?

А ще при розмитненнi євроблях біда прийшла, звідки не чекали. Свої послуги почали пропонувати «посередники», які за 200 — 500 доларів обіцяють зняти автомобіль з обліку. Жесть!