Держава боргує Львову 481,5 млн. гривень, – ЛМР

logo


Директор департаменту житлового господарства на інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк попередила: «Ситуація є загрозливою для подальшого нормального функціонування міста», пише — Щоденний Львів.

Читайте також

Львову заборгували понад 26 мільйонів орендної плати

Директор департаменту житлового господарства на інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк доповіла вчора, 17 січня, під час апаратної наради: «Станом на сьогодні по місту Львову є 481,5 мільйона гривень невідшкодованих пільг і субсидій: 24 мільйони по ЛКП, 224 мільйони по газу, 202 мільйони гривень по теплу і 9,4 мільйони гривень по воді. Ситуація є критичною, тому що це є відповідні платежі, це є зарплата людей. Ситуація є загрозливою для подальшого нормального функціонування міста».

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив: «Ситуація є критичною: 481, 5 мільйона гривень – борг по пільгах і субсидіях по місту Львову. Будь ласка, терміново підготувати телеграми Президенту, Прем’єру, голові ЛОДА, що в місті складається критична ситуація, яка триває з жовтня місяця. Це дестабілізує ситуацію, а пені і штрафи нараховують. Тобто вони нам гроші не дали, а пені нараховують. Це заганяє наші підприємства в боргову яму. А потім починаються судові процеси, потім починається арешт рахунків. Це є просто саботаж і дестабілізація ситуації в країні. Я по іншому не можу цього назвати. Тому треба бити в набат, де тільки це можливо».