Депутат-утікач розповів, як Путін готується до виборів

logo


Суспільство

23.02 09:36

Марія Солодухіна

0

0

Російське населення, як і люди в інших країнах, хоче під час передвиборної кампанії чути від кандидатів те, що від них очікують. І якщо зазвичай учасники передвиборних перегонів вибирають одну стратегію і проходять з нею по всіх верствам населення, то в Росії все просунулося трохи далі.

Про засади виборів в Росії розповів колишній депутат Держдуми Денис Вороненков, який отримав громадянство в Україні, передає НовоеВремя.

Він розповів, що росіян, як і в Україні, підкуповують продуктами: якщо українцям приносять гречку, то в Росії «рулить» цукор і консерви. Крім того, кандидат у депутати, проїжджаючи по різних регіонах, застосовує кардинально різні стратегії мовлення: ніби дві різні людини катаються країною, а все тому, що люди голосують тільки за того, хто говорить потрібні речі.

«У мене були два райони Нижнього Новгорода, один — де професура викладацька, ми з ними розмовляли однією мовою і давали оцінки всьому, і я думав, як і вони. А коли поїхав в інший округ, де «кріпаки села», там зовсім інша риторика. Вони 200 років були кріпаками, і сприймали мене так ніби-то «їхній пан прийшов», — розповів Вороненков та додав, що люди дуже вірять тому, що віщають з блакитних екранів і радіо, тому що вони чують, але майже ніколи по-справжньому не слухають.

Також колишній депутат розповів, як переважна більшість росіян всією душею ненавидить партію «Єдина Росія», але вельми прихильно ставиться до Дмитра Медведєва. А коли говориш їм, що саме Медведєв сидить в кріслі голови ненависної партії, жахливо дивуються, що ще раз доводить: люди не вникають в інформацію, яку отримують, і не завжди від небажання: населення розучилося аналізувати в принципі.

Раніше портал «Знай.ua» повідомляв про те, як американці визнали російські вибори повністю прозорими.

Читайте также: