Денісова виступає за збільшення виплат “чорнобильцям”

logo


INVAK.INFO – информационное агентство – портал людей с инвалидностью

Новости о событиях, акциях и мероприятиях в сфере инвалидного движения, информация об инвалидных организациях, последних конкурсах, грантах, различных способах реабилитации людей с инвалидностью, база данных нормативных документов.

Спонсори

Компания ВОЛЯ

Контакти

Погода

волога.:

давл.:

ветер:

Статистика

RSS-канали

09.11.2018
Денісова виступає за збільшення виплат “чорнобильцям” ЛЮДМИЛА ДЕНІСОВА ЗУСТРІЧ ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЧОРНОБИЛЕЦЬ ІНВАЛІДНІСТЬ

Видатки у державному бюджеті на наступний рік для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мають бути суттєво збільшені.

Про це у Facebook написала обмудсмен Людмила Денісова.

Вона повідомила, що у вівторок зустрілась із представниками “Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля” та громадських організацій інвалідів-ветеранів Чорнобиля, які попросили допомоги захистити їхнє право на гідне пенсійне забезпечення.

“Моя чітка позиція – видатки у державному бюджеті на наступний рік для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мають бути суттєво збільшені. Наголосила, що за результатами опрацювання проекту Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” я внесла відповідні зауваження та пропозиції голові Комітету Верховної Ради України з питань бюджету”, – написала Денісова.

За її словами, під час зустрічі представники “Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля” та громадських організацій інвалідів-ветеранів Чорнобиля попросили допомогти захистити їхнє право на гідне пенсійне забезпечення.

Денісова наголосила, що наразі дійсно існують неоднакові підходи щодо пенсійного забезпечення осіб з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, щодо яких установлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, які не були військовослужбовцями строкової служби, порівняно з особами, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи під час проходження дійсної строкової служби та внаслідок цього стали особами з інвалідністю.

“Я повідомила, що це питання знаходиться на постійному контролі в офісі омбудсмена. Втім, вирішення даної проблеми можливе лише через внесення змін до чинних нормативно–правових актів, зокрема до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та до постанови Кабінету міністрів України №1210 від 23 листопада 2011 р. “Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, – додала вона.

Денісова повідомила, що було домовлено із представниками громадських організацій про створення робочої групи з метою напрацювання законопроекту про внесення змін до ст.59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” для врегулювання цього питання.

“Також я поінформувала, що на початку грудня відбудеться чергове засідання Координаційної ради з питань захисту соціальних прав, де обговорюватиметься питання “Про стан реалізації прав осіб, які постраждали від Чорнобильської катастрофи”. Зокрема, члени Ради розглянуть можливі шляхи поновлення прав на належне пенсійне забезпечення, соціальний захист, безкоштовне медичне обслуговування та пільговий проїзд цих категорій громадян”, – уточнила Денісова.

Сьогодні зустрілась із представниками «Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля» та громадських організацій…

Опубліковано Людмилою Денісовою Вівторок, 6 листопад 2018 р.

Укрінформ

Актуальні новини

Соціальні мережі

Фейсбук
INVAK.INFO - проект Благотворительного фонд развития компьютерных и информационных технологий для людей с инвалидностью "АИК"

Пошук по сайту:

Архів новин

Листопад 2018
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
« Жов
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Розсилка новин

Прохання

Останні новини