День фінансів, 11 січня: новий голова правління Приватбанку, підвищення зарплати вчителів і плата за в’їзд до ЄС

logo


Четвер, 11 січня, був відзначений такими новинами:

Офіційно призначено нового голову правління Приватбанку. Наглядова рада Приватбанку призначила Петра Крумханзла на посаду голови правління і подала документи в Національний банк на його затвердження.

Кабмін дозволив розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів в іноземній валюті. Досі законодавство передбачало розміщення бюджетних коштів виключно в національній валюті.

Уряд схвалив бюджет Пенсійного фонду на 2018. Кабінет міністрів затвердив бюджет з доходами 353,6 мільярда гривень, видатками 345,8 мільярда гривень.

Євросоюз не дасть Україні 600 млн євро. За словами представника ЄС, Єврокомісія зараз не може виділити транш макрофінансової допомоги в 600 млн євро через невиконання Україною деяких умов надання такої допомоги.

Уряд схвалив програму покращення автошляхів. Кабмін затвердив концепцію Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 5 років з кошторисом в 322 млрд грн.

У Євросоюзі хочуть брати плату за в’їзд. В ЄС виношують плани щодо введення нових податків і зборів, а також підвищення деяких існуючих і планованих платежів, щоб компенсувати втрату внесків Великобританії.

Вчителям підвищили зарплати. Скільки тепер вони отримуватимуть і від чого залежатиме їхня зарплата, читайте тут.

Кабмін затвердив перенесення робочих днів на 2018 рік. Ряд робочих днів перенесли для забезпечення раціонального використання робочого часу. Неактивні активи. За останні 26 років з України виведено понад 150 млрд доларів. Однак нещодавні події показують, що власники незаконно виведених з України капіталів за кордоном можуть зіткнутися з ризиками, значно більшими, ніж в нашій країні. Детальніше про це читайте в статті журналіста Finance.ua.