Цьогоріч підприємства-виробники Хмельниччини сплатили на чверть більше ПДВ

logo


До держбюджету в загальному виробничники області внесли мільярд гривень ПДВ

На Хмельниччині до бюджету підприємства-виробники сплатили мільярд гривень ПДВ, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року забезпечено темп росту надходжень ПДВ на рівні 125%, що у грошовому виразі становить 208 мільйонів гривень. 

Водночас з початку 2019 року підприємствам-виробникам, які забезпечують створення доданої вартості відшкодовано з бюджету 582 мільйони гривень податкового кредиту. Якщо порівнювати з минулорічним рівнем повернення ПДВ з бюджету, то він зріс на 76 мільйонів гривень. 

«Електронні сервіси з адміністрування ПДВ від фіскальної служби забезпечують платникам податків комфорт, якість і оперативність у сплаті та відшкодуванні цього бюджетоформуючого податку. Будь-які можливості для маніпуляцій з відшкодуванням ПДВ завдяки застосуванню електронних процедур повністю виключені, оскільки весь процес автоматичний та прозорий. ДФС ефективно упереджує формування, так званого схемного кредиту, захищаючи інтереси легального бізнесу та створюючи рівні конкурентні умови для розвитку сумлінного бізнесу Хмельниччини», — зауважив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

На Хмельниччині платниками ПДВ зареєстровано 4722 підприємства, з них 4119 — юридичних осіб та 603 — фізичних осіб-підприємців. 

Читайте також: Сумлінні платники податків на Хмельниччині отримали відшкодування ПДВ

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;