Ціни ростуть: як змінилась вартість оренди в Києві

logo


Ціни ростуть: як змінилась вартість оренди в Києві У вересні порівняно з попереднім місяцем подорожчала оренда столичних квартир. Фото: Народна Правда

У вересні найдешевше вдалося орендувати однокімнатну квартиру по вул. Набережно-Луговій у Подільському р-н. Житло площею 32 м² здали за 6000 грн.

Оренда кімнати в трикімнатній квартирі по вул. Хорива (Подільський р-н) коштувала 4500 грн, інформує агенство нерухомості «Благовіст».

За 7000 грн можна було орендувати однокімнатну квартиру площею 54 м² на вул. Данченко (Подільський р-н). Дорожче, за 13 500 грн у вересні орендували двокімнатне житло площею 55 м² на просп. Бажана (Дарницький р-н). Стільки ж коштувала оренда однокімнатної квартири площею 40 м² на вул. Туманяна (Дніпровський р-н).

Двокімнатну квартиру площею 76 м² на вул. В. Тютюнника (Печерський р-н) здали в оренду за 27 000 грн.

За 40 500 грн у вересні орендували двокімнатну квартиру по вул. В. Гетьмана (Солом’янський р-н) площею 61 м².

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки коштує орендувати будинок

У категорії елітних об’єктів за 67 500 грн вдалося орендувати п’ятикімнатну квартиру 165 м² на вул. Микільсько-Ботанічній (Печерський р-н).

Найдорожче орендували п’ятикімнатну квартиру на вул. Грушевського (Печерський р-н) – 108 000 грн.

«У вересні активізувався попит на оренду квартир в новобудовах. Головну роль для орендарів грає співвідношення ціна та якість. Тому нові будинки в різних районах Києва цікаві тим, хто шукає тимчасове житло», – каже Олена Бібєрова, директор АН «Благовіст».

У серпні найдешевше вдалося орендувати однокімнатну квартиру у Дніпровському р-н столиці по вул. Нікітенко. Оренда житла площею 30 м² коштувала 5000 грн у місяць. Минулого місяця вдалося орендувати двокімнатну квартиру площею 52 м² на вул. Кловський узвіз (Печерський р-н) за 11 500 грн.

×