Цигарки подорожчають на 30% наступного року

logo


Український парламент у вівторок, 14 листопада, 260 голосами прийняв у першому читанні за основу законопроект №6776-д, яким передбачається підвищення вартості акцизу на тютюнові вироби в країні.

Згідно документу, заплановане поступове підвищення ставок акцизного податку на тютюнові вироби та мінімального акцизного податкового зобов’язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів, пише Народна Правда з посиланням на Еспресо.

Зазначається, що у 2018 році планується підвищення на 29,7%, а в наступні роки – на 20%, тобто до рівня, еквівалентного 90 євро за 1000 штук.

До слова, не виключено, що вже через кілька років вартість цигарок в Україні стане захмарною для багатьох категорій споживачів тютюнових виробів. Згідно законопроекту, оприлюдненого міністерством фінансів України, планується підвищення ставок акцизу на тютюнові вироби до європейського рівня.

Нагадаємо, знайдено спосіб покінчити з курінням назавжди. У Канаді для курців придумали спеціальну програму Run to Quit, завдяки якій 91% учасників експерименту стали палити набагато менше.

Також американські вчені дійшли висновку, що негативно впливати на організм людини куріння починає буквально з перших секунд. Від першої сигарети в організмі виникають безповоротні генетичні наслідки, які можуть привести до раку.

Нагадаємо, папа Римський Франциск наказав, щоб в магазинах безмитної торгівлі та супермаркетах Ватикану з початку наступного року припинили продаж цигарок і тютюну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.