“Чорна п’ятниця”: коли настане бажаний день і як підготуватись правильно

logo


Через місяць, 24 листопада, у світі стартує неофіційне свято розпродажів, яке традиційно припадає на наступний день після американського Дня подяки, тобто п’ятницю після четвертого четверга листопада.

У “Чорну п`ятницю”, зазвичай, очікуються шалені знижки у більшості торгівельних центрів, інтернет-магазинах, брендових бутиках на одяг, взуття і електроніку, пише Народна Правда з посиланням на УП.

Власне, саме у black friday торгівельні мережі проводять грандіозні розпродажі, однак чимало магазинів продовують цю акцію й на всі вихідні. А у перший понеділок після чорної п`ятниці, тобто 27 листопада, проходять ще й розпродажі техніки та електроніки.

Тому доцільно почекати з великими покупками усього місяць, аби згодом придбати щось цікавеньке зі знижками навіть до 90%.

У минулому році сайт “Скидочник” зібрав в одному місці купу магазинів, які проводили святкові розпродажі, де можна слідкувати за учасниками акції.

Нагадаємо також, за 2016 рік члени правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” отримали винагороду 50,8 млн гривень. Зокрема за 2016 рік голова правління “Нафтогазу” Андрій Коболєв отримав винагороду 19 млн гривень (близько 1,6 млн на місяць або ж близько 60 тисяч доларів), Сергій Коновець – 11,1 млн гривень (близько 900 тисяч в місяць), Сергій Перелома – 10,5 млн гривень (875 тисяч гривень на місяць) і Юрій Колбушкін – 10,2 млн гривень (850 тисяч щомісяця).

Нагадаємо, у серпні заробітна плата голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак склала 108 373,85 гривні. Оклад Корчак склав 34 941 гривні, надбавка за вислугу років – 17,5 тис. гривень, надбавка за інтенсивність праці – 35 тис. гривень, а оплата за період відпустки – 15,7 тис. гривень.

Колишній заступник голови агентства Руслан Радецький, чиї повноваження були припинені 18 серпня, отримав за серпень 64,9 тис. гривень зарплати.

А от заробітна плата глави Міністерства оборони України Степана Полторака за серпень склала 46,5 тисяч гривень. У той же час оклади заступників міністра становили в межах 38-40 тисяч гривень.

У відомстві уточнили, що у серпні Полторак не отримував матеріальної допомогу та різні премії.Зазначається, що у грудні минулого року, а також у січні-липні цього року заробітна плата Полторака становила 46 тисяч 600 гривень.

У той же час перший заступник міністра Іван Руснак отримав за цей період 40,2 тис. грн; заступники Ігор Павловський – 38,6 тис, а Олег Шевчук – 38,6 тис. грн.

Нагадаємо, також ми повідомляли про заробітну плату Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який у серпні отримав дуже великі гроші. Главі МВС нарахували 64,3 тис. гривень, до якої увійшли відпускні, а також преміальні.

А фіксована зарплата голів правлінь українських банків у минулому році в середньому складала близько 500 тисяч гривень на місяць.

У Київській міській державній адміністрації повідомили, що середньомісячна заробітна плата у штатних працівників зросла на 30,4% за сім місяців, якщо порівнювати з відповідним періодом 2016 року. Тобто середня зарплата киян становила 10 568 грн. В Україні ж цей показник становить лише 6 738 грн.

У п’ятницю, 15 вересня, Кабінет Міністрів України схвалив проект бюджету на наступний рік. За словами прем’єра Володимира Гройсмана, документ вже був переданий на розгляд до Верховної Ради. У проекті закладено підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму доходів громадян. Так, мінімальна зарплата складе 3723 грн з 1 січня 2018 року.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман раніше заявляв, що середня заробітна плата в Україні в середньостроковій перспективі складе 10 тисяч гривень. Раніше повідомлялося, що до кінця 2017 року у Мінсоцполітики очікують значного приросту середньої зарплати українців.