Чиновники хочуть загатити бурхливий Дністер

logo


Навесні минулого року мешканці кількох сіл Городенківського району (Івано-Франківська область) на своїх зборах чітко висловилися проти будівництва каскаду гідроелектростанцій на Дністрі. Однак, підтримані урядом Порошенка-Гройсмана, представники сфери гідроенергетики продовжують гнути свою лінію. Попри те, що позицію селян поділяють районні та обласні ради Івано-Франківщини та Тернопільщини, Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго» за підтримки Міністерства палива та енергетики плекає грандіозні плани.

Мета в енергетиків проста – загатити кількома гідроелектростанціями ціною у 166 млн. доларів бюджетних коштів повноводний Дністер. Громадськість обурена, адже все робиться за їхніми спинами з дозволу столичних чиновників. На зустрічі з керівництвом ПрАТ «Укргідроенерго», яка відбулась минулого тижня, селяни заявили – готові до фізичного спротиву, на що отримали відповідь – якщо громада каже «ні» – будівництва не буде.

null

Хочеться вірити, що зажерливі чиновники прислухаються до обурених громадян, котрі оголосили про готовність чинити відчайдушний опір забудовникам. У свою чергу НВР «Правий сектор» наголошує, що ми відстоюємо припинення практики будівництва будь-яких ГЕС, що приносять більше екологічної шкоди, ніж економічної вигоди. Згідно з пунктом 8.3. «Програми національного визволення і державотворення» Рух «Правий сектор» пропонує здійснювати реальні кроки для захисту екосистеми України.

.

Читайте также: