Чи заберуть пенсію в українців: з’явилась офіційна відповідь Кабміну

logo


Міністерство соціальної політики України заявило, що інформація про заміну пенсії соціальними виплатами за умови дефіциту страхового стажу є фейковою. У дійсності всім громадянам будуть виплачувати пенсію, не залежно від того, більша вона чи менша відносно мінімальної.

Як повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Сегодня”, у ЗМІ з’явилася інформація про те, що на вимогу Міжнародного валютного фонду відбуватиметься тотальна перевірка стажу всіх пенсіонерів, які за розрахунками пенсії мають меншу суму, ніж мінімальна. Офіційною відповіддю міністрества стало те, що жодна пенсія не буде замінюватися на соціальну допомогу.

Як раніше писала “Народна Правда”, українська влада розпочала впровадження пенсійної реформи ще восени 2017 року. Деякі зміни вступили у силу з 1 січня 2018 року, деякі – будуть реалізовані протягом року. 

Нагадаємо, що для того, щоб вийти на пенсію в 60 років громадяни України повинні мати не менше 25 років стажу. За умови наявності 15-25 років стажу пенсійні виплати будуть нараховуватися із 63 років, менше 15 років стажу – із 65 років. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.