Чи відновить «Укрзалізниця» зупинки пасажирських потягів на станції Блакитна?

logo


Чи відновить "Укрзалізниця" зупинки пасажирських потягів на станції Блакитна?Минулого року «Укрзалізниця» скасувала зупинки пасажирських потягів №102 (Київ-Херсон) и №375 (Харків-Херсон) на станції Блакитна (с. Блакитне Високопільського району). У керівництві компанії стверджують, що в умовах гострого дефіциту рухомого складу «Укрзалізниця» отримує збитки, тому передбачити зупинку вказаних потягів на ст. Блакитна не вбачається за можливе. Крім цього, на станції Блакитна нібито низький показник посадки/висадки пасажирів, також сісти на пасажирські поїзди можна на станції Високопілля, яка знаходиться за 11 кілометрів від Блакитної.

 

В результаті мешканці Архангельської селищної ради залишися без можливості дістатися не тільки до найближчих міст, наприклад, Кривого Рогу, та навіть до Києва чи Харкова. А якщо зважити на те, що потяги рухаються у зворотному напрямку, то шанси селян потрапити до обласного центру також ускладнилися.

 

Тому народний депутат Іван Вінник відгукнувся на звернення Архангельської селищної ради та в свою чергу вже вдруге звернувся до в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова.

 

Народний обранець просить вирішити питання щодо включення у графік руху пасажирських потягів № 102 та  № 375 зупинки на  станції Блакитна.

 

Депутат нагадує, що графік руху вказаних поїздів не задовольняє потреби і високий попит місцевого населення на пасажирські перевезення залізничним транспортом.

 

«Прошу врахувати, що станція Блакитна обслуговує  та має задовольняти у майбутньому потреби Архангельської, Іванівської, Новопетрівської, Новомиколаївської, Зарічнянської громади на пасажирські перевезення залізничним транспортом.  

 

Звертаю увагу, що станція Блакитна не обладнана білетною касою, а також відсутня у електронній програмі ПАТ «Укрзалізниця», яка забезпечує продаж проїзних документів, що у свою чергу не відображає реальний попит місцевого населення на пасажирські перевезення залізничним транспортом», — наголошує Іван Вінник.

 

Сподіваємося, керівництво «Укрзалізниці» прислухається до його аргументів.