Червоний Хрест надасть допомогу для подолання наслідків повеней у західних областях

uatv

01.07.2020

Фото з сайта dotb.dn.u

Національний комітет Червоного хреста України погодився надати гуманітарну допомогу для подолання наслідків підтоплень в Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській та Чернівецькій областях.

Про це стало відомо після зустрічі віцепрем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної з представником Комітету, інформує Євроінтеграційний портал.

Перелік першочергових потреб для цих областей в одноденний строк повинні сформувати в Мінрегіоні, Мінсоцполітики та ДСНС.

“У Червоному хресті одразу відгукнулися на моє звернення надати гуманітарну допомогу. Ми домовилися зібрати узагальнені дані та негайно передати їх до Національного комітету Червоного Хреста. Таким чином можна буде централізовано та швидко отримати гуманітарну допомогу в ті регіони і тим громадянам, які цього найбільше потребують”, – пояснила Стефанішина.

Ця допомога є додатковою до тієї, яку раніше Кабмін виділив своїм рішенням з резервного фонду на суму понад 700 млн грн.

Нагадаємо, що на Західній Україні підтопленими залишаються 12 населених пунктів.

Італія передала гуманітарну допомогу для подолання наслідків повеней в Україні. Перша частина вантажу прибула у нашу державі вчора вдень, друга частина – у ніч з 30 червня на 1 липня.

Джерело

UATV
дата
01.07.2020
категорії

Україна поділитися