​Чернігівська міська рада звернулася до КМУ, Міненерго та НКРЕКП скасувати РАБ-тарифи

logo


Наші опоненти-монополісти, любителі тарифних надприбутків, іноді співають пісню, що Роттердам+, РАБ-тарифи і т.д., мовляв, невигідні лише окремим олігархам, у яких є заводи. А всіх-всіх інших ті тарифи, мовляв, ніяк не стосуються.

Звісно, це неправда. Такі рішення мають великий негативний макроекономічний ефект: гальмується економічне зростання всієї країни та розганяється інфляція, зростають ціни — і це стосується кожного українця.

Наприклад, із такими РАБ-тарифами тарифи на електроенергію у Чернігівській та Сумській області стають найвищими в Україні. А там малий і середній бізнес, а не олігархи.

У зв’язку з цим Чернігівська міська рада прийняла рішення звернутися до КМУ, Міненерго та НКРЕКП щодо необхідності скасування Постанови НКРЕКП №972 від 27.07.2017 (діюча методика РАБ-тарифів).

«За» — 35«Проти» — 0«Утримались» – 0

Будемо і надалі інформувати місцеві громади та їх органи місцевого самоврядування щодо тарифних рішень та їх наслідків.

Не так просто тепер буде дурити споживачів. Ми за РАБ-тарифи, але за нормальну, справедливу, збалансовану версію. І можемо відрізнити європейську практику від нескромно великих «чайових».

Дякую депутатам Чернігівської міської ради та меру міста Владислав Атрошенко за їх державницьку позицію у цьому питанні.

Рішення тут: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/docu…/rishennya-sesii/15507.

Andriy Gerus, facebook.com

Читайте также: