Черкаський лісгосп отримав міжнародний сертифікат за системою FSC

logo


 Аудит було проведено за системою Forest Stewardship Council – це міжнародна організація, яка створена для підтвердження екологічної та соціальної відповідальності управління лісами, інформують у облуправлінні лісового та мисливського господарства.

«Сертифікат FSC засвідчує відповідність діяльності підприємства до встановлених міжнародних стандартів і критеріїв щодо управління лісами та здійснення лісокористування на засадах сталого розвитку. Зокрема, сертифікат свідчить, що продукція підприємства надходить із лісів, господарювання в яких здійснюється на принципах невиснажливого, постійного та безперервного лісокористування, що при веденні лісового господарства враховуються питання охорони довкілля і збереження біологічного різноманіття, дбають про інтереси працівників лісогосподарського підприємства й місцевого населення», – зазначив директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт.

Під час перевірки Черкаського лісгоспу представники органу сертифікації проконтролювали якість ведення лісового господарства і лісокористування за визнаними критеріям. Перевірка охопила всі види діяльності лісгоспу.

Сертифікат FSC виданий лісгоспу на 5 років.