Через пандемію в Україні очікується зростання безробіття в окремих сферах

logo


КИЇВ. 29 травня. УНН. Пандемія COVID-19 матиме негативні наслідки для української економіки, так у деяких сферах економіки у ІІ кварталі 2020 року прогнозується потенційне зменшення частки зайнятості. Про це повідомляє УНН із посилання на Державну програму стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19.

Так, у готельно-ресторанному бізнесі частка зайнятості може зменшитися на 64%, у промисловості — на 19%, у оптовій та роздрібній торгівлі – 24%, у сфері професійних та адміністративних послуг – 11%, у вантажних та пасажирських перевезеннях – 19%, в освіті та культурі – 40%, у сфері будівництва та операцій з нерухомим майном – 10%, у фінансовій та страховій діяльності – 9%, у сфері інформації та телекомунікації – 2%, інші послуги – 17%.

При цьому, за прогнозами, у сільському господарстві, державному управлінні та обороні частка зайнятості не зменшиться.

О ось у сфері охорони здоров’я навпаки — очікується підвищення частки зайнятості на 7%.

Нагадаємо, Кабінет міністрів проголосував за ухвалення державної програми стимулювання економіки для подолання негативних наслідків, спричинених обмежувальними заходами щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби, що включає 230 заходів.