Чехія зацікавлена у збереженні статусу України як ключового транзитера газу в Європу

28 січня, 2019 — 15:32

Україна та Чехія зацікавлені у збереженні статусу України як ключового транзитера природного газу в Європу.

Про це йшлося на спільній прес-конференції Міністрів закордонних справ України та Чехії, пряму трансляцію якої можна було подивитися на офіційній сторінці МЗС України у Тwitter.

Україна також вдячна уряду Чехії за його чітку та послідовну позицію щодо проекту «Північний потік-2», заявив на прес-конференції Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Крім того голова МЗС України подякував чеській стороні за послідовну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

«Підтвердженням цього є рішуче засудження Чехією участі чеських громадян у бойових діях на Донбасі на користь Кремля», — сказав Клімкін.

Підтримку територіальної цілісності та суверенітету України за результатами робочого візиту підтвердив також Міністр закордонних справ Чеської Республіки Томаш Петршічек.

Про це він написав у своєму Тwitter.

«Чудова зустріч з українським Міністром. Чехія повністю підтримує суверенітет, територіальну цілісність, єдність і незалежність України. Ми рішуче засуджуємо незаконну анексію Криму Росією, яку ми не визнаємо», — йдеться у повідомленні Петршічека.

Читайте «День» в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!