Частину готелю “Radisson Blu Resort Буковель” хочуть продати

logo09.10.2018 12:47

ПриватБанк оголосив тендер з відбору державних та європейських консалтингових фірм, щоб привабити інвесторів під час продажу особистої частини комплексу “Radisson Blu Resort Буковель”

Працівники прес-службу банку розповіли, що найнижча цінова позначка для продажі готелю “Radisson Blu Resort Буковель” становить 1 мільярд 48,61 мільйона гривень. Попри це, фінансова установа також назвала ціну 14-ти підвісних канатних шляхів, 34 земельних ділянок гірськолижних доріг зі сніговими генераторами та комерцією ( чотири тисячі квадратних метрів). Це все коштуватиме 2,185 млрд гривень.

Тендер з відбору консалтингових фірм, котрі проводитимуть продаж активів, триватиме тільки до 22 жовтня

Вимогами для придбання є те, що фірма-конкурсант має мати власний офіс на території держави, досвід роботи не менш ніж три роки та обсяг реалізації об’єктів нерухомості на ринку за останній на суму від 150 мільйонів гривень.

Відповідно до правил конкурсу, то тільки одна фірма може стати власником одного лоту, адже банк виставив на продаж футбольний стадіон “Дніпро-Арена”. Ціна за нього 1,375 млрд гривень та тренувальну базу для підготовки футбольних клубів вищого дивізіону в Дніпрі за 207,6 мільйонів.

Фінансова установа також має на меті продати столичний готель “Мир” , яий знаходиться на Голосіївському проспекті. Його площа становить 17 тисяч метрів квадратних. Початкова ціна – 325,32 млн гривень.

Джерело