Частині українців почнуть індексувати зарплати

logo


Кабінет міністрів України прийняв рішення про проведення індексації грошового забезпечення для працівників поліції. Про це йдеться у постанові уряду від 18 жовтня 2017 року № 782, якою вносяться зміни до Порядку проведення індексації грошових доходів населення.

Про це повідомляє “Народна правда“.

Відповідно до прийнятого документу змінюється пункт 2 зазначеного Порядку, в якому йдеться про індексування грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби.

Тож індексації підлягатимуть грошові доходи громадян, отримані в гривнях на території України, які не носять разовий характер.

Нагадаємо, після набрання чинності пенсійною реформою в Україні розмір єдиного соціального внеску (ЄСВ) для фізичних осіб-підприємців, які відносяться до першої групи єдиного податку,  з 1 січня 2018 року буде збільшено вдвічі.

Також раніше ми повідомляли, що внаслідок медичної реформи зросте зарплата лікарів. Вона становитиме 18 тисяч гривень.

Також раніше було названо новий розмір заробіних плат вчителів. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, новий закон “Про освіту” передбачає поступове зростання заробітної плати вчителів загальноосвітніх шкіл до рівня 3 мінімальних зарплат.

Варто зазначити, що  11 жовтня, набула чинності пенсійна реформа. Стартував перерахунок пенсій, підвищені виплати повинні надійти пенсіонерам протягом поточного місяця.

Нагадаємо, завдяки реформі, в українців з’явилося аж цілих три можливих варіанти виходу на відпочинок. З 2018 року — можна буде вийти на пенсію в 60 років при наявному стажі в 25 років, а не 15 як зараз, в 63 роки при стажі 15 років. Щороку вимоги до стажу збільшуватимуться на рік. І з 2019 року можна в 65 років піти на пенсію при стажі від 15 до 16 років. І до 2028 року поріг страхового стажу має досягти 35 років.

Нагадаємо, раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко назвав новий розмір мінімальної пенсії в Україні. Вона складатиме 1452 гривні.