Будівництво зернового терміналу в Маріупольському порту розпочнеться влітку

logo


У Маріупольському порту цього літа стартує будівництво нового зернового терміналу. Уже підготовлено майданчик для майбутнього інфраструктурного об’єкту. 

Одеський зерновий термінал ДПЗКУ готовий до прийому зернових у 2017/18 МР
Будівництвом терміналів має займатись бізнес ― «Аскет Шиппінг»

Про це заявив в. о. заступника директора з експлуатації ДП «Маріупольський МТП» Ігор Барський, передає «ЦТС».

«Підготовчі роботи вже проведені. Ми провели демонтаж покриття причалів, підкранових і залізничних шляхів. Все це демонтовано і вивезено, так що площадка готова до нового будівництва. Буквально через місяць-півтора ми до цього приступимо, зараз проводимо тендер для визначення підрядника», ― зазначив Барський.

Він нагадав, що символічне будівництво вже почалося.

«Перший камінь був закладено 1 червня нашим директором Олександром Олійником і прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом», ― розповів Барський.

Так, зерновий термінал будуватиметься в дві черги. Перша черга буде завершена до кінця 2018 року.

«На першу чергу у нас гроші є, ми вкладаємо самі в себе. На другу чергу ми будемо шукати інвесторів. Загальна вартість проекту ― близько 900 млн грн», ― поінформував Барський.

Потужність терміналу передбачає прийом до 300 автомобілів і до 100 вагонів на добу.

Нагадаємо, в Маріупольському порту мають намір побудувати зерновий термінал з зернозавантажувальною машиною і зерносушаркою, який буде здатний одночасно зберігати понад 130 тис. тонн зерна і щорічно перевалювати 2 млн тонн вантажів. Устаткування для нього поставлять американо-канадські компанії AGI і Abrook, а також німецький виробник Neuero.

Читайте также: