Будівництво «Північного потоку-2» відновиться від початку грудня

Автор: Вероніка Янченко| 30 Листопада 2020 року — 12:14

5 грудня відновиться будівництво Північного Потоку-2. Після перерви тривалістю в рік морську магістраль в німецьких водах таки добудують. Про це повідомляють журналісти “Першого Ділового» телеканалу.

Очікується, що протяжність кожної з гілок газопроводу складе понад два з половиною кілометри. Нагадаю, заблокували роботи з прокладання північного потоку 2 – американські санкції.

У листопаді США планували ще більше розширити обмеження.

Зараз “Північний потік-2” практично добудований. Він подвоїть постачання російського природного газу Балтійським морським шляхом до Німеччини.

Противники трубопроводу, в тому числі США, Польща та Україна, вважають, що газопровід дасть Росії важелі тиску на Німеччину. А ось німецький уряд запевняє в тому, що Північний потік створить виключно пряме та безпечне постачання газу.

Нагадаємо, що Російська Федерація в особі Газпрому має намір закінчити свій стратегічно-економічний проект «Північний Потік-2» вже до кінця поточного 2020 року.

Нещодавно підприємство Sova Capital провело телефонну конференцію з «Газпромом», де останній в черговий раз підтвердив свої плани з приводу реалізації та експлуатації газопроводу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!