Будівництво «Північного потоку-2» в водах Німеччини закінчиться вже до кінця 2018 року

logo


64перегляди

9 жовтня 2018, 18:40

Усі роботи по газопроводу «Північний потік – 2» в територіальних водах Німеччини будуть завершені до кінця цього року, зазначає Nord Stream 2, оператор будівництва газопроводу, інформує RNS.

Компанія задіяла друге судно-трубоукладач для будівництва газопроводу в Німеччині.

«Судно Audacia компанії Allseas 6 жовтня приступило до трубоукладки на німецькій ділянці газопроводу «Північний потік-2», де також вже веде роботи судно Castoro Dieci (C10)», – йдеться в повідомленні Nord Stream 2.

Судно Audacia почало роботи в кінцевій точці 30-кілометрової траншеї для двох ниток газопроводу в територіальних водах Німеччини. Воно має укласти ділянку протяжністю близько 38 км в найбільш глибоководній частині маршруту газопроводу. Після укладання першої нитки Audacia повернеться у вихідну точку і почне укладання другої нитки. Роботи планується завершити до кінця 2018 року відповідно до графіка.

Станом на сьогодні компанія Nord Stream 2 побудувала сумарно вже 100 км газопроводу в територіальних водах Німеччини та у виключній економічній зоні Фінляндії, повідомили в компанії.

«Так, це правда. Nord Stream 2 побудувала вже 100 км газопроводу в водах Німеччини і Фінляндії», – прокоментували в компанії на запит видання.

Нагадаємо, Мінфін США заявив, що Росія з допомогою «Північного потоку-2» може «задушити» Україну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті