Богдан пояснив зростання витрат на МВС і СБУ в проєкті бюджету-2020

logo


Керівник ОП хоче вирівняти статки силовиків, бо теперішні вважає несправедливими.

Збільшення статей видатків на Службу безпеки України та Міністерство внутрішніх справ у проєкті державного кошторису на наступний рік пояснюється наміром вирівняти виплати силовикам, які беруть участь в Операції Об’єднаних сил на Донбасі. Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Богдан.

За його словами, підрозділи різних структур на передовій конфлікту мають перебувати в рівних умовах. Однак «під час виборчої кампанії минулого періоду робилося дуже багато збільшень виплат саме для військових, і на сьогоднішній день це було трохи перекручене». Тому теперішній стан Богдан вважає несправедливим.

Читайте також:

Рада НБУ не змогла провести позачергове засідання щодо держбюджету-2020

«Військові підрозділи Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ, а саме Національна гвардія, Державна прикордонна служба також знаходяться на передовій, теж постійно під вогнем, теж несуть певні втрати. Тому щоб вирівняти рівень одержуваних коштів між Збройними силами України, СБУ та підрозділами МВС, які знаходяться на передовій, частина коштів необхідно збільшити саме для таких виплат», — заявив керівник ОП.

Раніше в листопаді повідомлялося, що для поліції закуплять 822 патрульні автомобілі, які передадуть у 30 малих міст та селищ.

Відео

Кабмін оновив проект бюджету-2020: основні тези і обіцянки урядовців

Онлайн перед українцями та в урядовій будівлі перед журналістами — у Кабміні представили допрацьований проект бюджету на 2020 рік. Кому перепаде більше, а кому урядовці затягнуть паски – дивіться далі.   

Кабмін оновив проект бюджету-2020: основні тези і обіцянки урядовців