Бізнес взяв понад 47,5 млрд гривень «дешевих кредитів»

Автор: Вероніка Янченко|

16 Червня 2021 року — 11:10

Українські банки надали майже 47,5 млрд гривень кредитних коштів в рамках нової державної програми “Доступні кредити 5-7-9”. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

Вказується, що в кількісному співвідношенні банки видали приблизно 18 141 кредит. Всього лише за останній тиждень банки уклали 512 відповідних договорів.

З суми в 47,5 млрд гривень частина коштів пішла на рефінансування (близько 18,8 млрд гривень) і частина грошей пішла на капітальні інвестиції – 6,2 млрд гривень.

Також ще близько 22,5 млрд гривень були спрямовані в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Повідомляється, що найбільш активно нині користуються новою програмою представники сільського господарства (48%). Також програма популярна серед представників торгівлі та виробництва (24%) і промислового перероблювання (16%).

Нагадаємо, що в Міністерстві фінансів України заявили про те, що Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) має намір взяти безпосередню участь в довгостроковому рефінансуванні акцій АТ «Ощадбанк».

На поточний момент сторони готуються укласти відповідний мандатний лист, в якому будуть прописані всі головні умови щодо такого співробітництва.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!