Бізнес підтримує створення Національного бюро фінансової безпеки – Южаніна

logo


Бізнес підтримує створення Національного бюро фінансової безпеки – Южаніна

Фото: yuzhanina.in.ua

Голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила, що проти законопроекту про створення Національного бюро фінансової безпеки України виступають або ті, хто його не читав, або ж розкрадачі держбюджету. А бізнес його підтримує.

Так Южаніна прокоментувала протести проти прийняття проекту Закону України №8157 «Про Національне бюро фінансової безпеки України», повідомляє офіційний сайт депутата.

«Цей протест – неприкрита спроба дискредитації прогресивної законодавчої ініціативи. Сили, що стоять за організацією цього фарсу, чітко розуміють: створення НБФБ дасть змогу навести лад в системі – дозволить виявляти злочинні схеми не лише при сплаті податків і зборів – в сфері наповнення Держбюджету, а й в сфері витрачання бюджетних коштів – при розподілі та використанні державних грошей, що унеможливить їх розкрадання», – сказала депутат.

Вона наголосила, що законопроект писався за участі представників підприємців та громадськості, його схвалено бізнес-спільнотою.

«Прикро, що попри гостру потребу українського бізнесу в створені єдиного органу з протидії економічним злочинам, це питання перетворилося в загравання з електоратом напередодні наступних виборів», – додала Южаніна.

Нагадаємо, комітет ВРУ з питань податкової та митної політики підготував законопроект про утворення нової служби – Національного бюро фінансової безпеки. Вона має зосередитися на сфері публічних фінансів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также: