Більше 300 млн грн військового збору сплатили жителі Хмельниччини

logo


Цьогоріч надходження патріотичного збору в області зросли на 57 мільйонів гривень, або на 21%

Більше 300 млн грн військового збору спл…

На підтримку обороноздатності України подоляни спрямували понад 300 мільйонів гривень військового збору, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДПС області.

Цьогоріч платники податків на розвиток національних збройних сил перерахували до державного бюджету 323 млн грн військового збору. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 57 мільйонів гривень, або на 21%.

«Свідоме виконання конституційного обов’язку щодо сплати податків має конкретний вияв у тих коштах, які у вигляді військового збору надходять до бюджету для захисту країни. Саме соціально відповідальний бізнес заслуговує на повагу кожного громадянина і суспільства в цілому, оскільки забезпечує такі необхідні сьогодні бюджетні надходження, які йдуть на забезпечення обороноздатності країни та підтримку її захисників», — наголошує в.о. начальника ГУ ДПС у Хмельницькій області Валерій Коновальчук.

Посадовець підкреслює, що завдяки налагодженому діалогу з представниками бізнесу в області спостерігається позитивна тенденція у сплаті податків та зборів. Пріоритетним платежем у цьому ряду є військовий збір. Ставка військового збору становить 1,5% від суми доходів, що підлягають оподаткуванню. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Нагадаємо, нардеп від «Слуги народу» Олександр Дубінський зареєстрував у Верховній Раді законопроекти, якими пропонує скасувати військовий збір з 1 січня 2020 року.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;