Безвідсоткове кредитування Черкаським бізнесменам пропонують вже сьогодні

logo


4 червня 2018, 13:54 …

Як свідчить практика – влітку у багатьох підприємців з’являється нагальна потреба розширення асортименту товару або ж тотального його оновлення. І як завжди всі гроші вже «в обороті», а не вистачає 20-50 тисяч. Таку суму в сусіда чи родича позичити досить важко, але вихід є і він поряд!

Сьогодні ми пропонуємо підприємцям Черкащини скористатися новою банківською послугою — ліміт на рахунок «Підприємницький», яка має суттєві переваги: пільговий період – 55 днів.

«ПриватБанк запровадив нову технологію швидкого кредитування для приватних підприємців, що дає можливість малому бізнесу використовувати позикові гроші в сумі до 75 тис. грн з пільговим періодом до 55 днів, – розповідає керівник напрямку по активних операціях МСБ Черкаської області Єрмоліна Олена. – Наразі можливістю «фінансової подушки» мають можливість скористатися 2200 підприємців Черкащини».

Новий кредитний ліміт «Підприємницький» не вимагає обов’язкового погашення ліміту протягом 30 днів, як класичний ліміт на рахунок. Згідно з умовами програми кредитування, повністю погашати заборгованість доведеться в строк 365 днів з моменту її виникнення.

Підключитися до нової послуги можна в «Приват24 для бізнесу» (меню «Кредити» –> «Кредитний ліміт»). Клієнти-підприємці, які вже використовують традиційний ліміт на рахунок, можуть перейти на підприємницький ліміт у будь-який момент. На сайті зручно порівнювати умови кредитних лімітів: pb.ua/kl