Банкіри сказали, що буде з доларом в Україні

logo


Банкіри України дали свої прогнози про те, як зміниться курс долара протягом наступного тижня. 20 жовтня торги закрилися на рівні 26,54-26,55 грн./$.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на еizvestia.com.

На думку директор казначейства Банку Кредит Дніпро Олег Курінний

Олег Курінний директора казначейства Банку Кредит Дніпро Олега Курінного, наступний тиждень принесе спрогнозував курсові коливання міжбанку на рівні 26,50-26,70 грн./$.

У той же час найбільш песимістично на ситуацію дивиться заступник директора департаменту казначейства і міжнародного бізнесу Банку Південний Олег Ропяк – він вважає, що в найближчі сім днів курс долара досягне 26,60 грн./$ – 26,80 грн./$.

Нагадаємо, зростання пенсійних виплат в межах відповідної реформи, прийнятої Верховною Радою, не призведе до підвищення курсу долара і стрибка інфляції – цьому запевнив голова Міністерства соціальної політики України Андрій Рева.

За словами міністра, про підвищення завела мову фракція Радикальної партії, члени якої, зі слів Реви, сказали наступне: «Ви плануєте на 10% підняти, це означає, що з грудня на 61 гривню додатково».

Після чого, продовжив він, РПЛ додала, що уряд досяг рівня інфляції за рік у 10 відсотків, а тому закликала переглянути показники і підвищити на 15 відсотків, а на не 10.

Після чого у відомстві, за словами Реви, провели розрахунки, які знайшли відображення в поправці до закону. Її було прийнято.

Також голова Мінсоцполітики заявив, що коли нинішній Кабмін було сформовано, мінімальна пенсія становила 1074 гривні, але при цьому курс долара в минулому, як і в цьому році, майже не змінювався.