Азербайджанський оператор Bakcell може купити «Vodafone Україна»

logo


22:11
09.10.2019

Азербайджанський оператор Bakcell може купити "Vodafone Україна"

Азербайджанський телеком-оператор Bakcell подав до Антимонопольного комітету України заявку на концентрацію ПрАТ «ВФ Україна» («Vodafone Україна»), повідомила агентству «Інтерфакс-Україна» держуповноважений АМКУ Марія Процишен.

За її словами, дата розгляду заяви Bakcell буде відома після того, як глава АМКУ визначить уповноваженого з даної заяви.

Раніше в ЗМІ з’являлася інформація про те, що «Vodafone Україна» планує купити інша азербайджанська телеком-компанія Azercell, проте ця інформація не підтвердилася.

Bakcell — заснований у 1994 році азербайджанський оператор мобільного зв’язку та провідний провайдер мобільного інтернету в Азербайджані, працює в стандартах GSM, UMTS і LTE.

Мережа Bakcell складається з понад 7,5 тис. базових станцій і охоплює 93% території (виключаючи окуповані території) і 99% населення Азербайджану. Компанія обслуговує більше 3 млн абонентів.

«Vodafone Україна» — другий за величиною оператор мобільного зв’язку в Україні — за підсумками 2018 року скоротив чистий прибуток на 18,1% у порівнянні з 2017 роком — до 1,8 млрд грн. У компанії пояснюють це збільшенням витрат внаслідок активного розгортання мереж 4G і 3G.

«Vodafone Україна» на 100% належить Prelludium B.V. і є частиною міжнародної групи МТС, акції якої котируються на Нью-йоркській фондовій біржі.