Авіаперевізник Wizz Air підняв ціни і запустив нові напрямки

logo


Авіакомпанія Wizz Air запустить рейси в Україну за двома новими напрямками: Будапешт-Львів і Будапешт-Харків. Літати до столиці Угорщини зі Львова та Харкова можна буде з 1 і 3 червня 2020 року відповідно.

На базі авіакомпанії в Будапешті буде розміщений додатковий літак Airbus A321neo, завдяки чому з’явиться можливість обслуговувати три нових напрямки з угорської столиці.

Крім того, авіакомпанія раптово і без попереджень підвищила ціни: дорожче стали коштувати платна підписка Wizz Discount Club (WDC), зареєстрований багаж і пріоритетна посадка.

Ціна на WDC довгий час залишалася незмінною, але з сьогоднішнього дня відбулося зростання вартості:

Ціна стандартної підписки WDC зросла з € 30 до € 40 (з 999 до 1139 грн);

Ціна груповий підписки WDC зросла з € 60 до € 80 (з 1999 по 2289 грн).

Підписка WDC дає знижку € 10 на будь-які квитки, які ви купуєте протягом року після покупки підписки. Якщо ви летите удвох і купуєте WDC, ви відразу отримуєте знижку на € 10 з кожного квитка. Таким чином, ви можете придбати підписку WDC і одночасно заощадите € 40 на квитках.

Зареєстрований багаж

Раніше малий зареєстрований багаж до 10 кг коштував від € 9 до € 36, а тепер ціна буде від € 9 до € 57. Діапазон цін на багаж вагою до 20 кг тепер € 15 — € 83 (було € 15 — € 52), а на багаж до 32 кг — € 23 — € 109 (було € 23 — € 73).

WIZZ Priority (пріоритетна посадка)

Мінімальна ціна на послугу WIZZ Priority залишилася без змін — € 5, а максимальна ціна виросла з € 30 до € 32. Отже, зараз ціна на пріоритетну посадку становить від € 5 до € 32.

ЛІГА:ЗАКОН запрошує на конференцію про захист бізнесу Safe Side 2.0. Реєструйтеся за посиланням!

Читайте також:

Восени Wizz Air відкриє 6 нових маршрутів з України

Компенсація за затримку чи перенесення рейсу: на що має право пасажир

Юридична компанія Juscutum, яка входить до Групи компаній ЛІГА, першою в Україні випустила мобільний додаток у сфері юридичних послуг Juscutum Legal Alarm. З його допомогою ви зможете зробити екстрений виклик адвоката, налаштувати автоматичне повідомлення про подію рідними та отримати інструкції щодо «Що робити».