Аудиторська служба виявила порушення при організації «Євробачення» на $17,6 млн

logo


11переглядів

20 жовтня 2017, 18:23

При організації пісенного конкурсу «Євробачення», який пройшов у Києві в травні цього року, були допущені фінансові порушення на 468,7 млн гривень, або $17,6 млн, повідомила Державна аудиторська служба України.

«Встановлено факти незаконних витрат та недоотримання ПАТ «НСТУ»  коштів на загальну суму 8,6 млн гривень, порушень при веденні бухгалтерського обліку та при проведенні процедур закупівель на загальну суму 468,7 млн гривень», – йдеться у повідомленні Держаудитслужби.

Аудитори також звернули увагу не те, що практично неможливо перевірити доцільність витрати близько половини коштів, спрямованих іноземним компаніям в рамках організації заходу, або 250 млн із загальної суми в 522 млн гривень.

Аудит також виявив і інші порушення, наприклад, завищення вартості послуг в порівнянні з цінами, які були вказані в тендерах.

«Матеріали аудиту передані в правоохоронні органи, які дадуть належну оцінку діям окремих посадових осіб НСТУ, які були відповідальні за організацію та проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», – зазначено в повідомленні.