«Арніка» очолила рейтинг органічних агрокомпаній України

logo


Агропромислова група «Арніка» стала лідером рейтингу агрокомпаній, що займаються органічним землеробством в Україні.

Про це повідомляє Latifundist.com.

«Арніка» обробляє близько 20 тис. га, з яких вже сьогодні більш 15,77 тис. га вирощуються відповідно до стандартів ЄС без застосування заборонених добрив і засобів захисту рослин. Сертифікований органічний земельний банк компанії становить 6,3 тис. га , що підтверджено сертифікатами відповідності стандартам, еквівалентним постановами ЄС-834/2007 і 889/2008, а також Bio Suisse (Швейцарія).

Органічна сівозміна «Арніки» представлено такими сельхозкультурами як соя, кукурудза, нут, пшениця, сочевиця, льон і технічні коноплі.

«Підхід «Арніки» — транспонувати органічну технологію в рамках великотоварного виробництва. Земельний банк компанії на даний момент становить близько 20 тис. га. План входу в органіку розписаний до 2020 року, до цього моменту 100% агропромислової групи буде введено в дане виробництво. І моє глибоке переконання, що Україна має всі перспективи стати провідним гравцем на світовому ринку. Але при цьому важливо працювати над технологією, яка дозволить органічну продукцію за ціною наблизити до конвенційної», — поділився засновник «Арніки» Андрій Пилипченко .

У ТОП-3 агрокомпаній України, що займаються органічним землеробством, увійшли:

«Арніка» — 15,77 тис. га;
«Галекс-Агро» — 8,8 тис. га;
«Агроекологія» — 7,5 тис. га.

Нагадаємо, норми законопроекту №5448-д «Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обороту і маркування органічної продукції» дозволять сформувати у споживачів довіру до продукції на внутрішньому ринку і одночасно нададуть можливість збільшити експорт.